Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 20 listopada 2011

DZIĘKUJEMY ZA SERCE

CZŁOWIEK JEST WIELKI NIE PRZEZ TO CO MA...NIE PRZEZ TO KIM JEST...LECZ PRZEZ TO CZYM DZIELI SIE Z INNYMI...

Kochani!!! Z tego miejsca pragnę z całego serca podziękować kilku osobom. Zacznę jednak od początku.
Dziękuje przede wszystkim Gosi Frąc, która jest naszym Aniołem od początku.Jest ona bardzo wyjątkowym człowiekiem...Człowiekiem który nie przechodzi obojętnie obok czyjegoś cierpienia.I nie piszę tu tylko o nas.Ta wspaniała kobieta pomaga nie tylko ludziom ale i zwierzętom. Gosia ma wyjątkowe miejsce w naszym sercu bo i ona sama taka jest. Zasługuje na pełen podziw...Będe jej wdzięczna do końca swoich dni za to co dla nas robi, za serce które nam ofiarowała i za to że zawsze jest tuż obok nas gdy tylko tego potrzebujemy.Dzięki Gosi mamy wielu przyjaciół dzięki którym możemy zapewnić Weronisi to czego potrzebuje.Gosiu!!! Kochamy Cie całym sercem.
Dziękuje również wszystkim śpiewającym dla Weronisi artystom :Patrycji Kosiarkiewicz, zespołowi SOON, zespołowi The Derailed. Dziękuje Wam za wrażliwość,zaangażowanie i serce .
No i dziękuje Wam kochani ...Za to że przyszliście i daliście Weronisi nadzieję na wyzdrowienie, na to że stanie kiedyś na własnych nóżkach.
Szczególne podziękowania chcę złożyć na ręce jednego z członków zespołu SOON. Jest nim pan Andrzej Czuba.Poświęcił on dla nas nie tylko swe serce ale również mnóstwo swojego czasu. Ofiarował nam również coś bardzo cennego : SWĄ PRZYJAŹŃ...

DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz